• STABILA Dalmierz laserowy LD 520

Symbol: 18562

Dalmierz laserowy STABILA LD 520 to urządzenie pozwalające na szybkie i łatwe pomiary. Sprzęt sprawdza się w użytku zewnętrznym jak i wewnętrznym.

Zasięg
200 m
Brak towaru
2633.13
2633.13
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu ten sam dzień roboczy
Cena przesyłki 0
Kurier - pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Zapytaj o dostępność
Zostaw telefon

STABILA Dalmierz laserowy LD 520

image

Pomiary na odległości do 200 metrów nie będą już stanowić problemu. Stabila LD 520 posiada cyfrowy celownik z 4-krotnym powiększeniem ułatwiający wymierzenie w interesujący nas punkt podczas pomiarów na dużych odległościach. Obraz z celownika wyświetlany jest na dużym, podświetlanym ekranie i pokazuje miejsce, w które aktualnie wycelowany jest dalmierz. Czujnik światła automatycznie reguluje podświetlenie wyświetlacza, dzięki czemu zmniejsza się zużycie energii.

image


Firma Stabila przygotowała bezpłatną aplikację STABILA Measures dostępną na systemy iOS oraz Android, pozwalającą na tworzenie szkiców mierzonych obiektów. Dalmierz przesyła do aplikacji zmierzone wartości poprzez interfejs Bluetooth. Stworzoną na tej podstawie dokumentację można zapisać i przesłać mailowo np. do biur.

 image

Dalmierz wyposażony został w wiele przydatnych funkcji usprawniających pracę na budowie, podczas remontu czy inwentaryzacji budynku. Za jego pomocą w szybki sposób można zmierzyć - powierzchnię, objętość, trapez czy powierzchnię obiektu o nieregularnych kształtach. Pomiar taki możliwy jest dzięki funkcji pomiaru powierzchni trójkąta. Wystarczy podzielić pomieszczenie na mniejsze trójkąty, a następnie zmierzyć i dodać otrzymane wartości.
Tyczenie równych odcinków oraz funkcja minimum / maksimum to kolejne z możliwości przygotowanych przez producenta. Funkcja ta pozwala wyznaczyć najmniejszą i największą zmierzoną podczas serii pomiarów odległości. Przydatna jest szczególnie podczas pomiaru długości pomiędzy dwoma narożnikami.

image


Dalmierz posiada wbudowaną pamięć o pojemności 30 ostatnich pomiarów oraz kilku stałych wartości. Zapisanie stałych (np. stawki godzinowej lub kosztu materiału) pozwala użytkownikowi na szybkie określenie kosztów oraz przygotowanie wstępnej oferty.

W zestawie:

  • Dalmierz laserowy STABILA LD 520
  • Pokrowiec 
  • Pasek na rękę 
  • Baterie 
  • Instrukcja
  • Gwarancja 2 lata

STABILA Dalmierz laserowy LD 520 - PARAMETRY

 Zasięg 

0.05 – 200 m