• Kategorie
  • Szukaj
  • DRONY DO GEODEZJI

Przemysłowe drony geodezyjne do mapowania terenu i obiektów
Oferowane przez nasz sklep Profigeo drony oraz akcesoria do dronów, to modele marki DJI oraz Yuneec, które świetnie spisują się przy pracach pomiarowych w każdym terenie,
gdyż właściwie nie ogranicza ich nic poza skrajnymi warunkami atmosferycznymi.
Te profesjonalne urządzenia są doskonale przystosowane do wymagań każdego geodety.
Akcesoria do dronów są przystosowane do specjalistycznych zastosowań używanych przez geodetów, dzięki czemu są one niezwykle funkcjonalne.

Marka DJI i Yuneec to marki dedykowane do zastosowań geodezyjnych.
Technologia, którą oferuje DJI - producent bezzałogowych statków powietrznych jest wykorzystywana do fotografii lotniczej i wideografii.
DJI to światowy pionier w dostawie specjalistycznych dronów BSP (UAV) dzięki bogatej ofercie i profesjonalnemu podejściu pozwala dostosować urządzenia do zaawansowanych wymagań geodetów.

Jakie cechy powinien mieć dron w geodezji?

Najważniejszą cechą jaką musi posiadać taki dron jest bezawaryjność i przystosowanie do długotrwałej pracy w terenie. Ponadto dron musi być wyposażony w specjalistyczne kamery, które umożliwiają tworzenie rzutów, szkiców, map i różnego rodzaju obliczenia realizowane podczas prac geodezyjnych na podstawie nagrań.

Jakie pomiary geodezyjne można wykonać z drona?

 

Przy użyciu drona możemy uzyskać ortofotomapy, dzięki którym możemy wykonać pomiar działek bazując na tzw. rastrach. Umożliwia to wykonanie pomiaru obszaru dowolnej wielkości. Takie mapy w geodezji używane są powszechnie.
Wykonywanie pomiarów tym sposobem jest szybkie i wydajne.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Inżynierami Sprzedaży, którzy pomogą dopasować sprzęt do Państwa wymagań oraz przeprowadzą profesjonalne szkolenie z obsługi drona.


*Klikając przycisk "Dodaj adres" informujesz, iż zapoznałeś się z Polityką Prywatności Newsletter, akceptujesz jej treść i zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych.