• Sposoby płatności

- Płatność przy odbiorze u kuriera
Klient płaci za produkt przy odbiorze paczki od kuriera (firma kurierska UPS).

- Płatność w sklepie
Możliwość zapłacenia i odbioru produktu w budynku sklepu
Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o.  ul. Centralna 36, 31-586 Kraków.
Realizujemy płatność gotówką oraz karta płatniczą/kredytową.

- Płatność ONLINE
Płatność przy pomocy systemu Blue Media pozwala na bezpośrednim wykonaniu przelewu internetowego bezpośrednio z  banku Klienta. Płatność jest zaksięgowana natychmaist po wykananiu przelewu, a produkt zostaje wysłany do klienta automatycznie bez czekania na zaksięgowanie pieniędzy. 

1.  „Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.”

 

2. „Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

banner_1215x200A.png

 

3. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego

4.
Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

5. Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Państwa dane będą wykorzystywane tylko na potrzeby realizacji złożonego zamówienia, powierzone współpracującym z nami firmom przewozowo-kurierskim tylko w celu realizacji dostaw zamówionego towaru oraz do wysyłania Państwu naszych informacji marketingowych. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wytycznymi RODO macie Państwo możliwość wglądu w swoje dane na każdym etapie naszej współpracy, możliwość wprowadzania zmian jak i wnioskowanie o usunięciu Państwa danych z naszej bazy. Złożenie zamówienia lub wysłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych w celu realizacji zlecenia oraz do celów marketingowych.

6. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.