• Kategorie
  • Szukaj
  • Odbiorniki laserowe

Odbiorniki laserowe zwane również jako czujniki laserowe mają swoje zastosowanie w pracach wewnątrz i na zewnątrz. Odbiornik łącząc się z laserem budowlanym rozpoznaje wiązkę laserową dzięki któremu dokładnie wyznaczysz różnicę wysokości terenu czy podłoża. Dzięki zastosowaniu takiego czujnika zwiększamy dość znacznie również zasięg pracy niwelatora laserowego.

Jeden z najbardziej popularnych modeli odbiorników laserowych Spectra Precision HL760
wykrywa tylko wiązkę lasera pochodzącą ze sparowanego nadajnika, co pozwala uniknąć sparowania z innymi laserami znajdującymi się na tej samej budowie skutecznie je odfiltrowując. Dodatkowo odbiornik redukuje ilość poprawek, umożliwia zdalne monitorowanie.

Świetnym rozwiązaniem jest zastąpienie łaty laserowej i dalmierza laserowego w jednym urządzeniu jakim jest uniwersalny detektor laserowy Spectra Precision DR400 DIGRID. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcązwiększyć bezpieczeństwo pracy oraz wydajność,wyeliminować błędy obliczeniowe przy jednoczesnej realnej oszczędności na dodatkowym sprzęcie tym bardziej w dzisiejszych czasach kiedy inflacja rośnie jak nigdy dotąd... Ten czujnik laserowy jako nieliczny jest kompatybilny prawie z wszystkimi dostępnymi modelami laserów rotacyjnych na rynku.


 

*Klikając przycisk "Dodaj adres" informujesz, iż zapoznałeś się z Polityką Prywatności Newsletter, akceptujesz jej treść i zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych.