• Kategorie
  • Szukaj
  • RADIOTELEFONY

 

Jeżeli szukasz radiotelefonów do zastosowania podczas robót na budowie lub w trakcie wykonywania pomiarów geodezyjnych, na które nie potrzebujesz zezwoleń - to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie Profigeo znajdziesz takie marki krótkofalówek jak Hytera (Hyt) i Motorola, które działają na paśmie PMR, czyli takie, które pracują w paśmie ogólnym 446MHz nie wymagającym zezwolenia z UKE. To ważne, bo takie radiotelefony mogą być używane w całej Unii Europejskiej bez dodatkowych zezwoleń czy opłat.

Przed zakupem warto rozważyć czy nasze krótkofalówki mają mieć podwyższoną normę szczelności czy nie.
Motorola ma w swojej ofercie fajne i niedrogie krótkofalówki odporne na działanie wody.
Model Motorola TLKR T92 H2O, dzięki wodoodpornej konstrukcji świetnie sprawdzi sięw trudnych warunkach.

W naszym sklepie możesz się zaopatrzyć w profesjonalne radiotelefony używane nie tylko przez geodetów czy pracowników budowy, ale także przez drogowców, inspektorów, obsługę eventów i wiele innych. Zasięg takich krótkofalówek może sięgać nawet do 10 km a czas pracy w wyższych modelach z bateriami Li-Ion (1500 mAh) co najmniej 16-godzinny czas działania w trybie cyfrowym.

Najczęściej Klienci wybierają markę Hytera. Wśród nich najbardziej popularny model to radiotelefon HYT TC320. Urządzenia tego producenta od lat cieszą się niezawodnością i łatwością obsługi. Posiadają akumulatory o przedłużonej mocy.


*Klikając przycisk "Dodaj adres" informujesz, iż zapoznałeś się z Polityką Prywatności Newsletter, akceptujesz jej treść i zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych.