Do naszej oferty oficjalnie dołączyły drony dla profesjonalistów. 

Jak możecie zauważyć w kategorii drony do geodezji można znaleźć drony DJI jak i płatowce czołowych producentów takie jak Delair czy WingtraOne. Wielu naszych klientów często pytało nas o akcesoria do dronów takich jak np. DJI Phantom 4 RTK, Yuneec H520E czy Matrice 300 RTK. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tak oto właśnie powstał dział gdzie zebraliśmy wszystkie najpopularniejsze podzespoły do dronów DJI i Yuneec. Jeśli uważacie, że czegoś co potrzebujecie brakuje w naszym sklepie dajcie nam o tym znać, na pewno uzupełnimy braki. 

    Ze względu na to, że Geotronics jest dystrybutorem Delair’a oraz Wingtry nie mogło zabraknąć kategorii przeznaczonych dla użytkowników najbardziej wydajnych dronów pod względem mapowania terenu. Nasi przedstawiciele Wojtek i Marcin czasami są bardzo mocno zajęci, więc teraz będzie można w bardzo szybki sposób dokupić dodatkową baterię do swojego drona. 

    Chciałbym pokrótce przedstawić Wam na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i co według nas z naszej oferty powinno rzucić Wam się w oczy:

Jeśli szukacie drona z kamerą termowizyjną to warto wziąć pod uwagę:
  • DJI Mavic 2 Enterprise Advanced- mały lekki poręczny dron z sensorem 640 x 512
  • Yuneec H520E z kamerą CGOET - fajny dron ze względu na wymienność kamer, w tym przypadku rozdzielczość termowizji to 160X120
  • Yuneec H520E z kamerą E20Tx - to kamera już dla profesjonalistów o rozdzielczości takie jak w mavicu, natomiast tutaj mamy do dyspozycji dużo większego drona co przekłada się na stabilność lotu. 
  • Matrice 300 RTK z kamerą H20T - to sprzęt dla zawodowców, którzy żyją z pomiarów termowizyjnych, służby ratunkowe będą zachwycone łatwością pracy i jakością materiałów uzyskaną za pomocą tego zestawu. Minusem oczywiście jest cena. Wiadomym jest, że za jakość trzeba zapłacić. 

Żeby dron mógł pracować cały dzień potrzebny jest zapas baterii - tutaj również w ofercie mamy baterie do DJI smart controlera, jak i do ST16s. Bez baterii w kontrolerze nie polatamy dronem, więc warto o tym pamiętać przy okazji uzupełniania zapasów baterii do Matrice 300, Phantoma 4 czy Yuneeca H520E. 

    Jeśli ktoś ma już dość dziesiątek różnych baterii w bagażniku i pilnowania poziomu naładowania ich za każdym razem przed wyjazdem w teren możemy zaoferować stację ładującą Ecoflow. Jest to taki przenośny akumulator do którego możemy podpiąć standardową ładowarkę i spokojnie naładować jednorazowo 6-8 baterii Matrice’a. Geodeci szybko liczą więc już pewnie wiecie że bardziej się opłaca kupić taką przenośną stację niż kolejne 6 baterii. 

    Jaki dron wybrać? Czy dla mnie Matrice 300 będzie wystarczający? Lepszy jest płatowiec czy wirnikowiec? Jeśli masz w głowie te pytania czy wątpliwości skontaktuj się z naszymi ekspertami, z pewnością doradzą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

>>> INŻYNIERZY SPRZEDAŻY GEOTRONICS DYSTRYBUCJA