• Teodolit Elektroniczny Spectra Precision Typ DET2

The Symbol : DET-2EU
No goods
6689.97
6689.97
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within ten sam dzień roboczy
Shipping price 0
Kurier UPS - pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS - płatność z góry 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone

PRZEZNACZONY DO ZASTOSOWAŃ OGÓLNOBUDOWLANYCH, SPECTRA PRECISION DET-2 ZAPEWNIA DOKŁADNE POMIARY
W PRZYSTĘPNEJ CENIE, UNIWERSALNY, ŁATWY W UŻYCIU. 

DET-2 posiada dwa wyświetlacze i panele kontrolne co umożliwia łatwy dostęp i eksploatację, bardzo duży i podświetlany wyświetlacz lcd ułatwia odczyty wielu funkcji i parametrów zazwyczaj dostępne tylko w znacznie droższych instrumentach.

Celem DET-2 jest szybki zwrot nakładów inwestycyjnych. Dzięki dokładności 2" (1" lub 5" do wyboru na  wyświetlaczu) i kompensacji pionowej osi, może pracować na każdej budowie. Koszty operacyjne są utrzymywane na niskim poziomie z pomocą dołączonego pakietu akumulatora i ładowarki. Oraz zapasowego zestawu baterii alkalicznych 4xAA, jeżeli dodatkowe zasilanie jest potrzebne do wykonania pracy.

Każdy DET-2 jest w pełni konfigurowalny do preferowanego stylu pracy lub zadania, programowalne są ustawienia rozdzielczości poziomej kąta i sygnał dźwiękowy, stopni w pionie lub %, automatyczne wyłączanie (aby wydłużyć czas pracy baterii), kąt zenitu, i kompensacja osi pionowej.

Każdy DET-2 wyposażony jest w pion, NiMH akumulatory i ładowarka, zapasowe baterie alkaliczne, narzędzia regulacji, daszek przeciwdeszczowy, wielojęzyczny podręcznik użytkownika i futerał wykonany z twardego materiału.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question