• Radiotelefon Motorola XT420

Symbol: MXT420
Brak towaru
542.63
542.63
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Kurier - pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Zapytaj o dostępność
Zostaw telefon

SERIA XT400 to solidne urządzenia usprawniające codzienną pracę.


Oba modele są kompatybilne z XTNi w zakresie kanałów częstotliwości i kodów (możliwość klonowania ustawień za pomocą specjalnego kabla lub w ładowarce wielostanowiskowej). Nowa seria jest wytrzymała i odporna na niesprzyjające warunki i trudy intensywnej eksploatacji – płyta główna jest wykonana w technice metalowego odlewu, sprzęt spełnia wymagania amerykańskiej normy wojskowej 810 oraz normy IP55.

Motorola poddała radiotelefony morderczemu testowi przyspieszonego zużycia symulującego nawet pięcioletni okres eksploatacji sprzętu w terenie (deszcz i wiatr o stałym natężeniu działający przez 30 minut na wszystkie powierzchnie urządzenia, do 9 godzin wibracji symulujących warunki w jakich radiotelefon może się znajdować w czasie przenoszenia lub transportu,48 godzin ekspozycji urządzenia na działanie słonej mgły, nawiewanie kurzu i pyłu na wszystkie powierzchnie urządzenia przez 6 godzin, 18 wstrząsów o minimalnej sile 40G każdy).

 

Obudowa radiotelefonów została pokryta powłoką antybakteryjną zapobiegającą rozwojowi pleśni i drobnoustrojów na powierzchni radiotelefonu. Urządzenia umożliwiają tzw.alias kanałów czyli przydzielenie dla kanałów nazwy zdefiniowanej przez użytkownika (w modelu XT460), w modelach bez wyświetlacza do potwierdzenia służy zapowiedź kanału (zapowiedzi kanału informują użytkownika o tym, który kanał został aktualnie wybrany, dostępnych jest 16 nagranych nazw kanałów, odpowiadających na przykład poszczególnym działom firmy, takim jak obsługa klienta, ochrona itd.)- nie trzeba sprawdzać ustawień, odpinać radiotelefonu z futerału lub pasa.

Nadawanie w radiotelefonie może być załączane głosem (funkcja VOX) , nawet bez dodatkowych akcesoriów audio – funkcja przydatna np. w firmach instalacyjnych.XT420,460 charakteryzują się wysoką jakością audio, zostały wyposażone we wbudowany głośnik o mocy aż 1500mW- zapewni to lepszą słyszalność np. na budowie przy pracujących urządzeniach.

 

Zasięg urządzeń w linii prostej wynosi aż do 9 kilometrów (może się różnić w zależności od ukształtowania terenu i warunków). Urządzenia zapewniając czas pracy aż do 20 godzin ( w trybie oszczędzania akumulatora i 5/5/90) dzięki standardowemu akumulatorowi w technologii LiIon o pojemności 2150 mAh. Akcesoria audio są kompatybilne z XTNi/XTNiD, umożliwia to ekonomiczne wykorzystanie zasobów łączności w przedsiębiorstwie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie