• Elektroniczny planimetr biegunowy HA-300

Symbol: HA300

Czytelny wyświetlacz oraz funkcjonalna klawiatura"stanowią niewątpliwy atrybut tego urządzenia. Użytkownik może odczytać uzyskaną wartość na ekranie a następnie wprowadzić ją do pamięci, dodać lub odjąć od przechowywanego wyniku. W ten sposób najpotrzebniejsze obliczenia można przeprowadzać bez zastosowania kalkulatora. Krzyż nitek"umożliwia szybki pomiar odległości, bez konieczności montażu długiego ramienia. Aby dokonać pomiaru wystarczy przesunąć krzyż nitek po mierzonej trasie i odczytać wynik na cyfrowym wyświetlaczu. Ramię pomiarowe"służące do obliczania powierzchni i kubatury zaopatrzone jest w szkło powiększające. Dzięki niemu widoczne są najdrobniejsze szczegóły na mapie, a prowadzenie ramienia jest bardziej precyzyjne. Obok szkła znajduje sie uchwyt do wygodnego prowadzenia ramienia planimetru. Urządzenie"dostarczane jest wraz z ładowarką do wewnętrznych akumulatorków, instrukcją w języku polskim, futerałem zabezpieczającym przed uszkodzeniem przyrządu podczas transportu i pr

Brak towaru
4858.50
4858.50
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu ten sam dzień roboczy
Cena przesyłki 0
Kurier - pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Zapytaj o dostępność
Zostaw telefon

PLANIMETR BIEGUNOWY SłUŻĄCY DO POMIARU ODLEGŁOśCI, POWIERZCHNI I KUBATURY NA PLANACH, MAPACH, RYSUNKACH, DIAGRAMACH ITP.

Urządzenie automatycznie przelicza wielkości z mapy na wielkości rzeczywiste według żądanej skali. Uzyskane wyniki można zapisać w pamięci instrumentu. Można zapisać pięć takich pomiarów. Wysoka dokładność osiągana dzięki stabilnej pozycji urządzenia na mapie oraz prostota obsługi czyni z tego instrumentu niezbędną pomoc każdego profesjonalisty.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie